fbpx

Projectleider en Trainer MBO (32u)

De Buzinezzclub begeleidt jaarlijks honderden jongeren naar de arbeidsmarkt. Dat doen we op onze eigen vestigingen, maar ook op MBO-scholen. Uit onderzoek blijkt namelijk dat veel (entree)studenten niet direct een baan kunnen vinden na het afstuderen. Dat kan grote gevolgen hebben, zoals een langdurige uitkering of schulden. Om dat te voorkomen verzorgt de Buzinezzclub gerichte training en (job)coaching voor de arbeidsmarkt, speciaal voor MBO-studenten. Dat vraagt om goede planning en ervaring als trainer. Wil jij ervoor zorgen dat onze samenwerking met MBO-scholen optimaal verloopt en dat we jongeren ruim op tijd klaarstomen voor de arbeidsmarkt? Solliciteer dan op deze functie.

Zo ziet de functie eruit:
Training en (job)coaching: De studenten die we begeleiden staan op het punt om de arbeidsmarkt op te gaan. Dat gaat niet altijd vanzelf. Daarom ga je de studenten belangrijke vaardigheden bijbrengen, zoals ervaring met solliciteren, netwerken en presenteren. Het gaat om praktische vaardigheden. Dankzij jouw training en coaching kunnen de studenten starten bij een werkgever én krijgen ze ook nog begeleiding om hun baan ook vast te houden. Je behandelt uiteenlopende thema’s en bent hiermee de schakel tussen school en arbeidsmarkt.

Projectmanagement: Daarnaast is een deel van je werk organisatorisch. Als projectleider MBO vertegenwoordig je de Buzinezzclub op de scholen waar we actief zijn: je zorgt voor een optimale samenwerking met de MBO-scholen, bent scherp op de planning en gemaakte afspraken en houdt het team van de Buzinezzclub op de hoogte. Om alle betrokkenen inzicht te bieden in de voortgang, ontkom je niet aan (online) registratie in ons systeem. Dat doe je niet voor niets: jouw logs en rapportages zorgen voor inzicht in de stappen die members maken. Die kennis en data heb je nodig om onze opdrachtgevers op de hoogte te houden en biedt je inzicht in de haalbaarheid van onze gezamenlijke doelen.

Trainer in een team van ervaren trainers: Tot slot gebruik je jouw kennis als projectleider en ervaring als trainer, om anderen in ons team te inspireren. We zijn een open organisatie met ambitie, waar we graag van elkaar leren. We organiseren trainingsdagen en verwachten van alle teamleden dat ze meebouwen aan onze organisatie. Alles om jongeren de best mogelijke begeleiding te kunnen bieden!

Dit zoeken we:

 • HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur opleiding P&O of Maatschappelijk Werk;
 • Ervaring met begeleiding van jongeren met meervoudige, behandelbare problematiek;
 • Minimaal 3 jaar ervaring in het verzorgen van groepstrainingen en workshops;
 • Ervaring met MBO-studenten is een pré
 • Je kunt goed overzicht houden en beschikt over goede planvaardigheden;
 • Je bent dienstverlenend ingesteld en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
 • Jij zorgt ervoor dat het project van A tot Z goed verloopt;
 • In je communicatie ben je sterk; zowel mondeling als schriftelijk.

Dit kunnen we jou bieden:
Het werk dat je bij de Buzinezzclub doet is voor onze members life changing. Het is een uitdagende functie met inhoud en verantwoordelijkheid binnen een snelgroeiende organisatie. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en is marktconform met daarnaast een bonusregeling en veel ruimte voor eigen keuzes. Dit is ons aanbod:

 • Een functie voor 32 uur per week met veel vrijheid;
 • Een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket met bonusregeling;
 • Voor de training en coaching ben je werkzaam op een MBO of op een Buzinezzclub vestiging in regio Zuid-Holland;
 • Vrijheid en korte communicatielijnen met een prettige en informele werksfeer;
 • Mogelijkheid tot volgen van persoonlijke coaching is beschikbaar voor iedereen;
 • Je bouwt aan een inclusiever, socialer Nederland!

Geïnteresseerd?
Als je interesse hebt in deze functie, ontvangen wij graag je CV en motivatiebrief via onze website. Maak daarbij gebruik van het sollicitatieformulier op onze website of mail naar sollicitaties@buzinezzclub.nl (onderwerp mail: Projectleider MBO).

•••